Bukmacher Mostbet com z Polski to Twój niezawodny towarzysz w zakresie rozrywki online i usług bukmacherskich! Tutaj masz możliwość wygrania dużych pieniędzy w zakładach sportowych i kasynach online z wysokimi kursami. Ponadto możesz cieszyć się naszymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i szybkimi wypłatami. Zarejestruj się już dziś i uzyskaj dostęp do najlepszych gier i zakładów w naszej aplikacji mobilnej!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

O nas

 SP ZZOZ w Żurominie

Misja SP ZZOZ w Żurominie brzmi:


 „Ciepło naszych rąk, czułość naszych serc i otwartość naszych głów

ofiarujemy wszystkim potrzebującym”

 


UWAGA ZMIANA SPOSOBU KOMUNIKACJI Z REJESTRACJĄ SZPITALA

 

W trosce o komfort naszych pacjentów uruchomiona zostanie w najbliższych dniach nowoczesna usługa rejestracji telefonicznej VoIP. Celem zwiększenia dostępności, (możliwości realizacji wielu połączeń jednocześnie) z dniem 12.06.2024 r. zmianie ulega sposób rejestracji do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Dorosłych i Dzieci oraz do Poradni Specjalistycznych

 

Celem rejestracji do w/w poradni należy dzwonić pod numer telefonu

 TEL. 23 657 22 08

 Następnie zostaną Państwo poproszeni o wybór tematu rozmowy:
Podstawowa Opieka Zdrowotna - wybierz jeden.
Poradnia Ogólna dla Dzieci - wybierz dwa.
Poradnia Specjalistyczna dla Dorosłych - wybierz trzy.

 

Zapraszamy do korzystania z rejestracji telefonicznej.

SZPITAL W ŻUROMINIE 

W 10 -CE NAJLEPIEJ ZARZĄDZANYCH SZPITALI W POLSCE

IMG 3552

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Szpital w Żurominie znalazł się w 10-tce najlepiej zarządzanych szpitali w Polsce. Zestawienie obejmuje „Liderów zarządzania. Najlepiej zarządzanych szpitali publicznych według BFF Banking Grup” w kategorii „Szpitale z kontraktem z NFZ: od 20 do 99 mln zł.”.

IMG 8224

 Celem rankingu jest ocena placówek medycznych i wyłonienie w drodze konkursu najlepszych szpitali pod kątem efektywności aktywów, rentowności sprzedaży i dynamiki kontraktu z NFZ.


IMG 3433

Kapituła rankingu uzasadniając swój wybór wskazała, że nagrodzone szpitale wykazują się wysoką jakością opieki medycznej idącą w parze z efektywnością ekonomiczną. Wydarzenie to było doskonałą okazją do konstruktywnej dyskusji na temat przyszłości oraz rozwiązań, które mogą poprawić działanie szpitali.

IMG 3411

 

To niewątpliwie duży sukces dla SPZZOZ w Żurominie, gdyż ranking „Liderzy zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group”, organizowany jest we współpracy z dziennikiem Rzeczpospolita. Jest to projekt mający na celu promocję najlepszych praktyk w publicznej służbie zdrowia oraz sprawdzenie, które szpitale osiągają najlepsze wyniki zarządcze i finansowe.

 

 

OD DNIA 16.03.2020 R. REJESTRACJA DO PORADNI PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ ORAZ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
W SPZZOZ W ŻUROMINIE ODBYWA SIĘ TELEFONICZNIE.

PORADNIA OGÓLNA DLA DOROSŁYCH ORAZ PORADNIE SPECJALISTYCZNE:

TEL. 23/ 657 22 08  lub  23/ 657 22 01 WEW. 396

 ORAZ  TEL. KOM. 782 749 812

                             532 101 724

 

 PORADNIA OGÓLNA DLA DZIECI:

TEL. 23/ 657 22 01 WEW. 381

ORAZ  TEL. KOM. 538 817 121