Bukmacher Mostbet com z Polski to Twój niezawodny towarzysz w zakresie rozrywki online i usług bukmacherskich! Tutaj masz możliwość wygrania dużych pieniędzy w zakładach sportowych i kasynach online z wysokimi kursami. Ponadto możesz cieszyć się naszymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i szybkimi wypłatami. Zarejestruj się już dziś i uzyskaj dostęp do najlepszych gier i zakładów w naszej aplikacji mobilnej!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Oddział Paliatywny


Oddział Opieki Paliatywnej.

 
Koordynator Oddziału: lek. med. Dariusz Biały
Pielęgniarka Oddziałowa: Krystyna Wadowska

Kontakt:

Tel. (023) 65-72-201
Pokój lekarski:, wew. 335
Pielęgniarka Oddziałowa:  wew. 330


Charakterystyka oddziału:

Celem działań medycyny paliatywnej jest wszechstronna i całościowa opieka oraz poprawienie jakości życia osób w fazie nieuleczalnych, postępujących chorób. Uzyskuje się to przez:

 

  • złagodzenie objawów choroby
  • eliminowanie bólu
  • wsparcie psychiczne i duchowe chorego i jego najbliższych
 
Zapewniamy profesjonalną i troskliwą opiekę poprzez wykwalifikowany personel. Dysponujemy salami dwu i trzy osobowymi. Specjalizujemy się też w zachowawczym leczeniu odleżyn. Naszym najwyższym celem jest poprawianie jakości życia chorych i ich rodzin.. Pacjenci skierowani z zewnętrznych placówek lub zakwalifikowani przez Izbę Przyjęć przyjmowani są na bieżąco.


Odwiedziny:

  1. Odwiedziny chorych na oddziale odbywają się całodobowo,
  2. Rodzaj dostarczanej chorym przez odwiedzających żywności powinien być uzgodniony z lekarzem leczącym, uwzględniając stan pacjenta i stosowaną dietę