UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wizyty recepturowe - Regulamin

Regulamin wizyt recepturowych

 

 1. Pacjent zarejestrowany jest w POZ Żuromin, Kuczbork, Siemiątkowo, Syberia, Zieluń.
 2. Recepta wypisywana jest na lek przyjmowany stale w chorobach przewlekłych, który został ustalony na poprzednich wizytach.
 3. Na wizyty recepturowe nie można zapisywać się, żeby otrzymać recepty na leki uspokajające, nasenne, przeciwbólowe, antybiotyki – stosowane ze wskazań nagłych lub czasowych.
 4. Zamawianie wizyty recepturowej odbywa się w rejestracji przychodni, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 5. Rejestracja w przychodni możliwa jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 18.00.
 6. Telefoniczna rejestracja na wizytę recepturową możliwa jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.00 pod nr telefonu: + 48 782 749 812.
 7. Rejestracja na wizytę recepturową za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (w tytule wiadomości koniecznie należy wpisać nazwisko pacjenta).
 8. Na zamówieniu pisemnym powinny znaleźć się imię i nazwisko pacjenta, PESEL, wykaz leków wraz z dawkami i ilością zamawianych opakowań.
 9. Odbiór recept możliwy jest w ciągu 3 dni roboczych po złożeniu zlecenia na wystawienie recept.
 10. Po odbiór recepty pacjenci zarejestrowani w POZ Żuromin zgłaszają do pokoju nr 15.
 11. Pacjenci zarejestrowani w Ośrodku Zdrowia w Kuczborku, Siemiątkowie, Syberii, Zieluniu zgłaszają się po odbiór recepty do właściwego Ośrodka Zdrowia.
 12. Nie przyjmujemy „zamówień” na skierowania, wnioski, zaświadczenia i inne.

 

 

WAŻNE!!!! Aby udzielenie porady recepturowej nastąpiło zgodnie z prawem, łącznie muszą zostać spełnione następujące warunki:

 • recepta musi być niezbędna do kontynuacji leczenia,
 • wizyta recepturowa musi być uzasadniona stanem zdrowia pacjenta,
 • stan zdrowia pacjenta uzasadniający zastosowanie porady recepturowej musi być odzwierciedlony w dokumentacji medycznej pacjenta.

 

Dyrektor

SPZZOZ w Żurominie

Zbigniew Białczak