Bukmacher Mostbet com z Polski to Twój niezawodny towarzysz w zakresie rozrywki online i usług bukmacherskich! Tutaj masz możliwość wygrania dużych pieniędzy w zakładach sportowych i kasynach online z wysokimi kursami. Ponadto możesz cieszyć się naszymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i szybkimi wypłatami. Zarejestruj się już dziś i uzyskaj dostęp do najlepszych gier i zakładów w naszej aplikacji mobilnej!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

hospicjum domowe

HOSPICJUM DOMOWE


Hospicjum domowe SPZZOZ w Żurominie zajmuje się opieką nad chorymi w terminalnej fazie choroby, przybywającymi w środowisku, które jest im znane i gdzie czują się najlepiej, czyli we własnych domach. Personel medyczny hospicjum pragnie pomagać rodzinie i innym opiekunom Chorego, aby wiedzieli jak radzić sobie ż chorobą bliskiego człowieka.

Hospicjum podejmuje starania o poprawą jakości życia chorego, szanując jego życiową postawę i poglądy, wspierając Go w staraniach o zachowanie własnego, wybranego stylu życia i nie narzucając żadnych rozwiązań. Wspólnie z chorym i jego rodziną Hospicjum uczestniczy w podejmowaniu decyzji dotyczących sprawowanej opieki.

Należy zaznaczyć, że opieka Hospicjum domowego nie ogranicza dostępu chorego do świadczeń lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej, pogotowia ratunkowego i pomocy doraźnej, a także pomocy specjalistycznej w uzasadnionych sytuacjach.

 

Hospicjum domowe funkcjonuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

 więc opieka nad chorym jest bezpłatna.

 

Podstawą do objęcia chorego opieką jest skierowanie wypisane przez lekarza rodzinnego lub innego specjalistę np. onkologa lub lekarza ze szpitala.

 

Dokumenty niezbędne do ubiegania się o przyjęcie do hospicjum domowego:

aktualne skierowanie,

  • dowód osobisty,
  • potwierdzenie ubezpieczenia zdrowotnego,
  • dokumentacje medyczne (do wglądu dla lekarza tj. wyniki badań, karta informacyjna leczenia szpitalnego, zgoda pacjenta lub opiekuna na objęcie opieką paliatywną wyrażona na piśmie).

Zgłoszenia można dokonać: